Технологіі Siemens
слухові апарати Вынниця  вул. Кропивницького, 1
тел.: +38(0432) 52−77−37

Як проїхати?

ClinicalProof1

 

Компанія «Сміла - Аудіо» пропонує найбільш якісне слухопротезування у Вінниці за найбільш прийнятними цінами і з використанням передових технологій «Siemens».

 

Системи  обробки звуку Siemens.

Історія компанії «Siemens AT» починається в 1878 році, саме в той момент, коли винахідник Вернер фон Сіменс створив телефонний ресивер для своєї дружини з втратою слуху. Цей винахід отримав назву «Фонофор» і практично одразу був запущений в серійне виробництво.

З тих пір кожен науковець та інженер компанії використовує свій накопичений досвід і отримані знання, продовжуючи старанно трудитися над інноваційними рішеннями, для того щоб допомогти поганочуючим людям . Як результат, більш ніж за 130 років роботи компанія завоювала собі звання технологічного лідера даної індустрії. Тільки за минулі два роки компанія «Siemens AT» подала заявок на патент вдвічі більше, ніж який-небудь інший виробник.

Технології слухових апаратів                           

Слухові апарати Siemens – це сучасний продукт, який створений з використанням нано технологій, відрізняється підвищеною зручністю, гарантує чистоту звуку і зводить до мінімуму будь-які перешкоди і необхідність ручного регулювання. Компанія приділяє неймовірно велику увагу сучасним розробкам і дослідженням. Фізики, інженери і сурдологи об'єднали ноу-хау в області аудіології та напівпровідникові компоненти , щоб створити слухові апарати неперевершеної якості.

В апаратах використовуються адаптивні технології , які настроюються відповідно з навколишнім середовищем і забезпечують комфортну і чітку передачу звуків відповідно до індивідуальних потреб клієнта. Кожне покоління апаратів – це черговий крок назустріч поганочуючим людям.

Слухові апарати у Вінниці

Best SoundTechnology

Це сама остання розробка Siemens в області аудіології. Всі системи структуровані і кожної з них відведена роль у всьому процесі обробки звуку. При цьому кожна система пов'язана між собою і доповнює одна одну, гарантуючи пацієнту максимально природне і чітке звучання.

Система FeedbackBlocker ™ - 1 *

Ця система являє собою зовсім нове покоління адаптивно направленних систем, що пригнічують зворотний зв'язок. Ця технологія запатентована і базується на аналізі фазової модуляції, яка не тільки аналізує тип виникнення зворотного зв'язку, але і приймає рішення, який  саме спосіб придушення буде найбільш прийнятний в даній ситуації.

Система е2е wireless ™ 2.0 - 2 * і система TruEar ™ - 5 *

 

Незалежно від місця розташування джерела звукового сигналу, звуки постійно обробляються і аналізуються. Така функція, як визначення точного місця розташування джерела сигналу має практично головне значення для природного слухання. Система TruEar -5 і бездротова технологія e2e wireless другого покоління дозволяє говорити про абсолютно новому стандарті локалізації джерел звукового сигналу. Новітня технологія TruEar -5 дозволяє слуховому апарату розрізняти між собою корисні звуки, аналізувати їх і створювати унікальний алгоритм підсилення кожного з них окремо. Така система працює навіть тоді, коли співрозмовники знаходяться на два кроки попереду, ззаду, ліворуч або праворуч. Постійне синхронізація досягається так само за допомогою бездротової технології e2e. Вона забезпечує функціонування апарату, як єдиної біноуральной системи .

Система eWindscreen ™ -3 *

Завдяки системі eWindscrin -3 апарат здатний аналізувати сигнали на відкритому просторі, наприклад , виявляючи шум вітру, вона автоматично налаштовує його в необхідному діапазоні, забезпечуючи прийнятне придушення.

Система SoundSmoothing ™ - 4 *

Такі звуки , як різкий шум, шелест паперу, звук розбитого скла, дзвін посуду і будь-які інші здатні неймовірно дратувати. Така система, як SoundSmoothing - 4 автоматично пом'якшує і навіть ізолює небажані звукові сигнали, але при цьому залишає недоторканим мовний сигнал.

Система SoundBrilliance ™ - 6 *

При необхідності слуховий апарат може розширювати свій частотний діапазон з 7,5 до 25 kHz. Все це відбувається завдяки цій системі, яка аналізує вхідний сигнал і при найменшій необхідності здатна розширити високочастотну зону. Це особливо важливо у випадку роботи з підключаються пристроями через комунікатор , при розмові по телефону або при прослуховуванні аудіосигналу .

Система DataLogging ™ - 7 *

Ця система являє собою блок пам'яті апарату, який запам'ятовує інформацію про те, в яких акустичних умовах перебуває людина , який рівень гучності найбільш прийнятний і які програми переважніше. Ці дані можуть бути враховані спеціалістом під час переналаштування слухового апарату, і з їх урахуванням оптимізувати роботу пристрою під конкретну людину.

Система DataLearning ™ - 8 *

Система Data Learning - 8 є гарантом автоматичного підключення конкретних програм залежно від мінливих акустичних ситуацій навколо людини. Тобто, слуховий апарат оптимально працює в різко мінливих один від одного акустичних середовищах.

Система  SoundLearning ™ - 9 *

Система є надзвичайно складним алгоритмом, який заснований на досвіді використання конкретних програм, постійному аналізі навколишнього середовища і аналізі змін навколишніх акустичних ситуацій. Слуховий апарат здатний самостійно адаптуватися під ту чи іншу звукову середу, і при цьому автоматично підключати та відключати різні параметри. Така технологія зводить ручне регулювання до мінімуму і забезпечує ефективне використання вже запрограмованих функцій.

слухопротезування