Серія «SecureEar»
слухові апарати Вынниця  вул. Кропивницького, 1
тел.: +38(0432) 52−77−37

Як проїхати?

Серiя «SecureEar»

 

 

 слухові апарати для полювання

  Полювання

Мільйони людей у всьому світі захоплюються нею. Це пристрасть,яка іноді захоплює людину повністю. І тут важливі, не лише хороший зір і тверда рука.


 

SecureEar - перший понад якіснийслуховий апарат для мисливців. У всьому світі кожен четвертий чоловік захоплюється таким ремеслом, як полювання. У цій справі важливі не тільки тверда рука і чудовий зір, але так само і відмінний слух.

Існує якась дилема: з одного боку для мисливця гострота слуху просто життєво необхідна, хоча при цьому гучний, а часом, і приголомшуючий постріл може привести до його значного погіршення. На сьогоднішній день людям відомо кілька способів вирішення даної проблеми. По-перше, можна використовувати спеціальні навушники, а по-друге - вкладиші біруш, однак і, в тому і в іншому випадку виникає проблема - слух захищений, але вся корисна інформація втрачена.

Будь який мисливець, яким би він не був,знає наскільки важливо чути звуки природи, вміти зберігати тишу і все тільки для того, щоб не злякати видобуток. Так само не варто забувати про те, де в конкретний момент часу знаходяться і інші мисливці, тому що мова вже йде про безпеку. У зв'язку з цим компанія «Siemens AT» запропонувала наступні рішення - SIEMENS SecureEar. Це майже не помітний слуховий апарат, який ховається в вусі і ідеально підходить для будь акустичної середовища.

SIEMENS SecureEar ™ це мініатюрний апарат який повністю ховається у вусі і ідеально підходить для будь-яких акустичних ситуацій.

Головні особливості слухового апарату для мисливців:

  •  Він забезпечує приглушення гучних і різких звуків до рівня найбільш комфортного слухання.
  • Апарат здатний впоратися навіть з самими гучними звуками, потужність яких становить, близько 130 дБ. Щоб Ви розуміли, звук, вироблений реактивним літаком становить 140 дБ. Але при цьому всі тихі звуки не приглушаются і чуються дуже чітко. Вони чуються в режимі реального часу, так як швидкість спрацьовування придушення звуку складає менше 6 мілісекунд.
  • На тлі шумів слуховий апарат здатний навіть посилювати тихі звуки. Це не маловажний фактор, коли вся інформація про пересування колег-мисливців або поведінку тварин відбувається в умовах поганої видимості або в нічний час доби.
  • Апарат оснащений швидкісним цифровим мікропроцесором і можливістю комп'ютерного програмування за чотирма незалежним частотним каналах. Такі можливості дозволяють адаптувати автоматичну роботу слухового апарату під будь акустичні умови. Перепрограмування і налаштування входять у вартість виробу.
  • Пристроєм можна користуватися протягом всього процесу полювання. Одягати його перед пострілом і знімати після, немає і найменшої необхідності. Він здатний самостійно спрацьовувати в той момент, коли відбувається постріл.
  • Слуховий апарат не завадить знімання і надягання лямки рушниці. Це досягається завдяки тому, що пристрій повністю ховається в вусі.
  • Апарат не викликає роздратування і не натирає вушну раковину, так як його корпус виготовляється за зліпком з екологічно чистого антиалергенного твердого матеріалу.
  • Він не буде привертати увагу оточуючих, так як колір зовнішньої частини відповідає відтінку шкіри людини, а крім цього має маленький розмір.
слуховий апарат для мысливців SIEMENS SecureEar, охота, захист при охоті, захист слуху при охоті, охотничій захист SIEMENS SecureEar

 

В якості елемента живлення для даного апарату служить лужна або повітряно-цинкова батарея, що забезпечує тривалий термін експлуатації і безперебійну роботу.