Серія «Pure»
слухові апарати Вынниця  вул. Кропивницького, 1
тел.: +38(0432) 52−77−37

Як проїхати?

Серія «Pure»

 

 Слухові апарати Siemens Pure

  Короткий опис, опції:

 

  • Кількість каналів від 6 до 16;
  • Модельний ряд складається з чотирьох апаратів;
  • Від 7 до 14 систем обробки звуку;
  • П'ять активних програм;
  • У комплект входить пульт дистанційного керування;
  • Слухові апарати мікрозаушние і можуть бути протезувати дітям;
  • Мається зарядний пристрій

 


Слухові апарати СіменсПотужність слухових апаратів «Pure»

Навіть незважаючи на мікророзмір апарату, він є досить потужним. Це можливо завдяки трьом типам змінних телефонів з різною потужністю. Також пропонується вісім типорозмірів з'єднувального корду, які дозволяють адаптувати апарат під будь анатомічні особливості. На вибір можна придбати відкритий або закритий індивідуальний вкладиш.

Якість звуку апаратів «Pure»

Завдяки синхронізації та аналізу роботи мовного процесора і регулятора гучності, а також наявності двох мікрофонів, слухові апарати даної серії володіють чудовим природним звучанням. Неперевершена якість звуку досягається в будь-яких акустичних ситуаціях. До того ж неймовірно зручно при експлуатації, використання простої і гнучкої системи налаштувань.

Витонченість поряд з функціональністю

Слуховий апарат «Pure» - це гарантія того, що більше ні що не завадить Вам насолоджуватися навколишнім світів. Створений, щоб надавати максимум зручності і свободи слабочуючих людині. Апарат Pure має надсучасні технології, але при цьому володіє витонченими і компактними розмірами. Слуховий апарат автоматично підлаштовує свої параметри під існуючу акустичну ситуацію.

Розпізнавання і гучність

Апарати серії Pure забезпечені регуляторами гучності, які автоматично зменшують посилення гучних звуків, і збільшує для тихих звуків. Це дозволяє чути саме так, як є насправді.

Локалізація

Апарати дозволяють розпізнавати місцезнаходження джерела звуку, який є ключовим для сприйняття. Технології TruEar і e2e Wireless 2.0 встановлює нові стандарти для поліпшення локалізації звуку. TruEar - дозволяє відрізняти звуки, які виходять спереду, від тих, які виходять ззаду. А e2e Wireless 2.0 - синхронізує два Ваших слухових апарати і створює єдину акустичну систему.

Учитися

Можливості для сприйняття натуральних звуків - це системи DataLogging і Data Learning, вперше впроваджені в слухових апаратах серії Centra , перших слухових апаратах з можливістю самонавчання. З Pure компанія «Siemens AT» пішла далі, і представила новинку - самонавчальну систему Sound Learning.

Аксесуари

Пульт дистанційного керування дозволяє контролювати всі функції слухового апарату. Він досить малий для того, щоб поміститися в гаманці або кишені, тому ви можете швидко і непомітно регулювати функції слухового апарати.

Наступні можливості, що вносять вклад в натуральне сприйняття звуку - це системи DataLogging і DataLearning, уперше впроваджені в слухових апаратах серії Centra, перших слухових апаратах з можливістю самонавчання. З Pure ми пішли далі, і представили новинку - самонавчальну систему SoundLearning.

Слухові апарати

Слухові аппарати сіменс

 

Слухові апарати сіменс Вінниця  Слухові апарати Вінниця   Слухові апарати Вінниця
 Слуховые аппараты сименс Донецк  Слуховые аппараты сименс Донецк  

 

 

 

 

 

 

 

Слухові апарати </p