Серія «Nitro»
слухові апарати Вынниця  вул. Кропивницького, 1
тел.: +38(0432) 52−77−37

Як проїхати?

Серія «Nitro»

Слухові апарати


 Короткий опис, опції:
  •  кількість каналів : 12/16;
  •  кількість систем обробки звуку : 11 - 14;
  •  кількість програм : 5;
  •  комп'ютерне налаштування: Так(Connex 6.2.);
  •  дитяче протезування: Так, рекомендується;
  •  пульт дистанційного управления:Да;
  •  зарядний пристрій: Немає;
  •  типи: Завушні, внутрішньовушні

 

Слуховы апарати ВінницяNitro SP – найпотужніший слуховий апарат, який випустила фірма Siemens. Він пропонується з вісьмома і шістнадцятьма каналами. Головним плюсом Nitro SP є те, що він сам автоматично коригує гучність звуку завдяки двом встановленим в апараті програмами DataLogging і SoundLogging. У Nitro SP є пульт дистанційного керування Tek, завдяки якому буде можливо використовувати канал зв'язку Bluetooth і підключатися до будь-якого пристрою без проводів, будь то комп'ютер, телевізор, МР3- плеєр або ж радіо.

 

Слухові апарати Сила розбірливості.

 

Абсолютно всі слухові апарати серії Nitro SP розроблені за новітньою технологією Best Sound, що забезпечує винятковий комфорт, зручність і відмінну чутність для людини, яка буде його використовувати. Nitro SP має безліч різних функцій

Speech Focus. Досить часто, навіть можна сказати завжди, ми знаходимося в досить галасливих місцях - це то ж місто, в якому ми живемо, ті ж автомобілі, які їздять, загалом, нас оточує величезна кількість різних джерел звуку. Люди, у яких проблеми зі слухом, у певних «галасливих» моментах відчувають величезний дискомфорт і труднощі в спілкуванні з людьми. Щоб позбутися від цих жахливих ситуацій, фахівці фірми Siemens розробили оригінальну технологію Speech Focus - так звана технологія спрямованих мікрофонів. Основною функцією цієї технології є виділення промови тільки з фронтального напрямки, тим самим пригнічуючи шуми з різних сторін і підвищуючи розбірливість звуку від конкретного джерела з якого він виходить.

 

Feedback Stopper. Слухові апарати серії Nitro з системою Feedback Stopper. Вона дозволяє позбутися небажаного «свисту» у вашому слуховому апараті навіть у найкритичніші ситуації.

 

Система Sound Smoothing дозволяє автоматично розпізнавати і пом'якшувати самі різні і різкі звуки, при цьому якість звуку абсолютно не спотворюється і не знижується. Це робить використання слухового апарату Nitro ще більш комфортним та приємним.

 

Функція Sound Balance відповідає за автоматичне збільшення сприйняття звуків на низьких частотах. Вона допомагає розуміти почуте Вами, забезпечує хорошу якість звучання і додає звуковій палітрі багатство і повноту.

 

Завдяки функції Sound Learning 2.0 слуховий апарат сам автоматично перемикається на потрібну гучність звуків, які Ви чуєте. Завдяки всім цим функціям Ви зможете забути про те, що у Вас якісь проблеми зі слухом і насолоджуватися життям.

 

Комфортне носіння слухового апарату .

 

Всі апарати серії Nitro мають оригінальний дизайн , а найголовніше , їх дуже легко прикріплювати на вухо завдяки спеціальному фіксатора. Апарати покриті спеціальним захисним матеріалом , що дозволяє не пропускати пил і вологу.

 

Нові пристрої miniTek і Tek дозволять Вам завдяки Bluetooth передавати сигнал з мобільних телефонів і підключати по бездротовій мережі будь-який пристрій (телевізор, плеєр) прямо на Ваш слуховий апарат. Ви зможете бути постійно в центрі подій за допомогою натискання однієї єдиної кнопки.

 

Купити слуховий апарат у вінниці

 


 

Слуховые аппараты Слуховые аппараты Сименс 

Слухові апарати Siemens Nitro