Серія «Motion»
слухові апарати Вынниця  вул. Кропивницького, 1
тел.: +38(0432) 52−77−37

Як проїхати?

Серія «Motion»

 Слуховые аппараты siemens Motion BTE CIC(3)


 Короткий опис, опції:
  • Короткий опис головных характеристик:
  • Від 6 до 16 каналів програмування;
  • Від 7 до 14 систем обробки звуку;
  • Чотири активних програми;
  • Внутрішньовушний і завушний тип;
  • Наявність пульта дистанційного керування;
  • Кілька типів ріжка.

 

Слуховые аппараты ДонецкSIEMENS MOTION  – це ефективний пристрій для тих людей, які люблять життя і цінують себе. Прогулюючись в парку, зустрічаючись з друзями, навчаючись, працюючи, переглядаючи фільм або улюблену телепередачу, що б Ви не робили, Siemens Motion стане незамінним помічником. Він неймовірно зручний в експлуатації, практичний і ергономічний. Просто одягніть, і забудьте про нього.

 

Ця серія апаратів володіє складними цифровими методами обробки сигналу, необхідних для поліпшення звучання в найскладніших акустичних ситуаціях, особливо тих, де величезна кількість джерел одночасно мають корисну інформацію. Серія «Motion» представлена ​​двома моделями з 12 і 16-ти канальним підсилювачем.

Система обробки фонового шуму

Для всіх слухових апаратів завжди була основною одна проблема – відрізнити фоновий шум від мови. Ця серія в автоматичному режимі визначає і зменшує фоновий шум до комфортного рівня і при цьому оптимально посилює мову.

 

слухвые апараты сиеменс

Пом'якшення різких або занадто гучних звуків

Звук розбитого скла, шелест паперу, різкий несподіваний шум, дзвін посуду і багато іншого, деяких людей може дратувати. Компанія «Siemens AT» розробила систему Sound Smoothing, яка дозволяє в автоматичному режимі пом'якшувати небажані звуки.

У відкритому просторі ...

Високоефективна система еWindscreen дозволяє апарату в режимі реального часу аналізувати надходять сигнали шуму вітру і автоматично придушувати його.

Ловить свист

Технологія компанії «Siemens AT» Feedback Blocker запатентована і являє собою нове покоління адаптивно спрямованих систем придушення зворотного зв'язку. Вона заснована на аналізі фазової модуляції.

Система самонавчання

У процесі використання слухового апарату пацієнтом за допомогою систем DataLearning, SoundLearning, DataLogging забезпечується самонавчання пристрою. Програми слухового апарату, акустичні ситуації, в яких пацієнт буває найчастіше, оптимальний рівень гучності фіксується процесором апарату і запам'ятовується . Пристрій за допомогою цих даних виробляє перенастроювання під індивідуальні потреби пацієнта. Також варто зауважити, що всі вищеназвані системи працюють і перемикаються в автоматичному режимі.

 

Слід також відмітити, що усі вищеперелічені системи працюють і перемикаються в апараті повністю автоматично.

 

придбади слуховий апарат MOTION001

Зв'язок з мультимедійним світом

 

Всі слухові апарати серії «Motion» оснащені бездротовим набором зв'язку ТЕК. Якщо Ви не уявляєте життя без перегляду телевізора, розмов по телефону і прослуховування музики, то це саме те, що Вам потрібно. Ця система дозволяє з'єднуватися апарату з будь-яким акустичним пристроєм за допомогою спеціального пульта управління Tek Connect і додаткового пристрою Tek Tranmitter. Ці вироби безпосередньо передають сигнал від аудіопристрою на Ваш слуховий апарат. Також система ТЕК працює як бездротова гарнітура з вашим мобільним телефоном за допомогою Bluetooth технології.

 

 

придбати слуховий апарт

 

слуховые аппараты сименс 2
3 4

 

Обзор систем и технологий:

Слуховые аппараты Донецк

Придбати слуховий апарат