Серія «Life»
слухові апарати Вынниця  вул. Кропивницького, 1
тел.: +38(0432) 52−77−37

Як проїхати?

Серія «Life»

 Слухові апарати Siemens Life


 Короткий опис, опції:
 
  • Від 6 до 16 каналів програмування;
  • Від 7 до 14 систем обробки звуку;
  • П'ять активних програм;
  • Мікрозаушний і завушний тип;
  • Наявність пульта дистанційного керування;
  • Слухові апарати Life виконуються в трьох версіях Life 300, Life 500, Life 700;
  • Кожна з пропонованих моделей апарату працює за допомогою акумулятора або батареї № 312;
  • Потужні слухові апарати для компенсації втрати слуху на високих частотах не менше 110 дБ.

 


 

Слухові апарати siemensSIEMENS LIFE 

Life – це втілення яскравої палітри якісних звуків. Використання даного апарату має на увазі відкрите протезування. Мініатюрний розмір і повна автоматизація пристрою гарантує повний комфорт при носінні.

 

Слуховий апарат Life стане вашим витонченим доповненням, яке не зіпсує ваш образ. Ексклюзивна колірна палітра корпусу легко може бути змінена у відповідності з вашим нарядом або аксесуарами.

 

Адаптація до апарату, звичайно ж, триває не один тиждень і навіть не місяць, але з цією моделлю вже навіть після першого налаштування Ви відчуєте задоволення від якості звучання. Через тиждень, Ви вже забудете , що носите слуховий апарат, а все завдяки небувалої легкості пристрою, ергономічності дизайну, відсутності найменшого натирання.

 

За допомогою сучасної СМАРТ- технології, слуховий апарат автоматично сприймає всі барви звуків навколишнього середовища. Для кожного окремо взятої людини, залежно від ступеня втрати слуху проводиться адаптація звучання , виділення оптимально - корисної інформації і так далі.

 

Якщо Ви не уявляєте своє життя без музики, телепередач, спілкування по телефону, слуховий апарат Life не стане цьому на заваді. Навпаки, сприйняття будь-якого акустичного пристрою буде ще більш комфортним, завдяки використанню перетворювача ТЕК. Купуйте слуховий апарат цієї серії, і ви почуєте життя у винятково ексклюзивної чистоті звуку.

 

Слухові апарати Сіменс

 

Слухові апарати Siemens life