Серія «Explorer»
слухові апарати Вынниця  вул. Кропивницького, 1
тел.: +38(0432) 52−77−37

Як проїхати?

Серія «Explorer»

 

 Дитячий слуховий апарат

  Короткий опис, опціі:

 

  • Мініатюрний розмір забезпечує зручне носіння;
  • Апарат працює за допомогою батарей № 13;
  • Спеціально розроблений процесор для цих апаратів, гарантує чудові вихідні характеристики;
  • Нано покриття забезпечує безперебійну роботу слухового апарату, навіть в умовах підвищеної вологості та запилення;
  • Широкий частотний діапазон;
  • Спеціальна фокусування звуків, дозволяє розпізнавати не тільки мову, але і звуки навколишнього світу, які так необхідні дитині для повноцінного розвитку 

Серія «Explorer» представляє собою модельний ряд слухових апаратів призначених для дітей. Вони дозволять чути всю палітру яскравого життя звуків, не тільки відчувати тепло матері і батька, але ще й чути. Слухопротезування такої серії може бути вироблено вже мало не «з пелюшок».

Перший слуховий апарат який створений для найменших пацієнтів

слухові апарати для дытей

Компанія «Siemens AT» розробила серію «Explorer» з повним розумінням всіх аспектів, які так необхідні дітям: безпека, гнучкість і слухання. Це три флагмана, без яких неможливе успішне протезування дитини та її подальший розвиток.


Розуміючи «особливі» потреби дітей з порушенням слуху, Siemens, розробляючи EXPLORER враховував три основні аспекти:

Безпека. Дитина вчиться сприймати цей світ, також за допомогою речей. Як це працює? Як воно пахне? Як воно на смак? Що там усередині? Усе це стосується і слухового апарату. Проте тепер Ви можете не хвилюватися про це. Siemens зробив EXPLORER настільки безпечним наскільки це можливо.
Слухання. Для розвитку мови потрібний розвиток слухання. Розуміючи це Siemens об'єднали знання медиків і техніків для того, щоб дитина змогла вимовити своє перше в житті слово.
Гнучкість. EXPLORER розвивається разом з Вашою дитиною. Різні системи і функції, які спочатку закладені в слуховий апарат, використовуються і підключаються з часом, відповідно до розвитку дитини і зростання його можливостей.

 дитячі слухові апарати

Сиситема FeedbackBlockerдитячы апарати

Являє собою спеціальну функцію придушення зворотного зв'язку. Завдяки цій системі апарат з легкістю розпізнає мову, а інші шуми ефективно пригнічує. Також вона забезпечує найчистіший якісний звук без свисту і перешкод.

Регулятор гучності

Відрегулювавши рівень гучності його можна заблокувати. Це дуже важливо в силу того, що діти неймовірно рухливі і цілком здатні зачепити апарат і випадково змінити налаштування. Спеціальна блокування регулятора дозволить уникнути таких неприємних випадковостей.


Батарейний відсік із захистом від дітей

 

Батарейний відсік має підвищену стійкість до механічного впливу завдяки спеціальному замку.

Нано покриття

Спеціальне антибактеріальне покриття з вмістом антиалергенного речовини, яка нанесено тонким шаром. Покриття забезпечує захист від вологи і пилу, а догляд за апаратом полегшує відразу в кілька разів.


Кнопка управління

Кнопка, що перемикає програми, що включає і вимикає апарат, яка розроблена з урахуванням поведінки дитини. Як тільки малюк почне підростати, він захоче досліджувати слуховий апарат і для того, щоб цей елемент дитина не змогла пошкодити, вIн зроблений максимально округлим . За допомогою кнопки батьки можуть перевіряти включений апарат чи ні.

 

Безпечний рожок слухового апарата

Рiжок є одним з найбільш уразливих елементів дитячого слухового апарату. Саме тому компанія «Siemens AT» виготовляє його з надміцного матеріалу Terlux . Міцні кріплення ріжка не дозволять відламати його.

 

Простий у використанні

Цей апарат, навіть незважаючи на підвищену функціональність, дуже простий у використанні, як для дітей, так і для їхніх батьків.

 

 

слухові апаратиСлуховий апарат для дітей повинен поєднувати в собі передові технології для забезпечення найбільш якісного звуку з мініатюрними розмірами для зручності малюка., а ще було б непогано, щоб в цьому апараті було все те, що знадобиться дитині, коли вона підросте 
І в нім є все!!

Апарат підтримує опціональне допоміжне облаштування TekConnect™. При складній акустичній обстановці або просто, коли це необхідно, Ви завжди зможете підключити Ваш СА через вбудований блютуз до інших аудіо пристроїв, включаючи мобільний телефон. Завдяки системі ТЕК сигнал не буде
розсіюватися, а вмить передаватися безпосередньо на Ваші СА!
Система ТЕК дозволяє перемикати програми, контролювати рівень гучності, забезпечуючи оптимальну розбірливість і чіткість мови. А завдяки регулятору SoundBalance Ви зможете додатково збільшити або зменшити гучність у високочастотному діапазоні.

Колір

Яскрава кольорова гама складається з шістнадцяти відтінків: від тілесного, до яскраво-червоного. Корпус додатково може бути декорований різними мультиплікаційними героями, які йдуть в комплекті зі слуховим апаратом.

Декораціі
Сам же корпус може бути додатково декорований різноманітними наклейками мультяшних персонажів, яких ви знайдете в спеціальному блокноті

 

слухові апарати у вінниці

слуховы апарати у вінниці