Фірмові батарейки
слухові апарати Вынниця  вул. Кропивницького, 1
тел.: +38(0432) 52−77−37

Як проїхати?

Батарейки від «Сміла - Аудіо»

батарейки для слухових апаратівЩо Ви хочете...

 

Щоб батарейки у Вашому слуховому апараті були надійними, потужними, безпечними і підходили до апаратів будь-яких виробників, тоді батарейки від нашої компанії - це саме те, що Вам потрібно. Наші батарейки для слухового апарата або кохлеарного імплантату втілення відмінної якості, стабільної роботи, широкого асортименту з високою потужністю, і головне безпеки і надійності. Ми використовуємо тільки якісні екологічно чисті матеріали з використанням спеціального покриття.

 

Якщо Ви хочете...

 

Щоб упаковка відповідала всім вимогам, була легка в застосуванні і захищала Ваші батарейки, тоді Вам варто віддати перевагу продукції компанії «Сміла - Аудіо». Досить легке вилучення дозволяє діставати по одній батарейці з осередків блістера. Їх захист забезпечується завдяки міцному фіксатора. Миттєво визначити необхідний для Вас тип батарей допоможе спеціальна колірна маркування, а запобігти втраті нових виробів дозволить безпечне закриття блістери.

Призначення

У компанії «Сміла - Аудіо» Ви знайдете виключно якісні універсальні батарейки, призначені для кохлеарних імплантатів та слухових апаратів від будь-яких виробників.

Перша активація

Поле зняття кольоровий захисної наклейки, батарейка починає працювати протягом двох наступних хвилин. Тільки після того, як Ви зачекали цей час батарея, може використовуватися за призначенням.

І нарешті, зберігання ...

Запас батарейок необхідно зберігати в нормальних умовах вологості і при кімнатній температурі. Уникайте контакту виробів з металевими предметами, а також не розпаковуйте до початок застосування.

Для того щоб запам'ятати тип вашої батарейки, достатньо знати її кольорове маркування і унікальний номер.

 

Як правильно запом`ятати Ваш тип и номер батарейки

 

Кожний тип батареї має свій унікальний номер і колір.

 

№675

 

№13

 

№312

 

№312

 Синій Оранжевий Коричневый Желтый 

 

Батарейки для КІ

 

Колір наклейки – синій.

Номер – 675Р. Але для того щоб не переплутати їх із батарейками

675 батарейка має спеціальне маркування:

елементи живлення