Серія «Aquaris»
слухові апарати Вынниця  вул. Кропивницького, 1
тел.: +38(0432) 52−77−37

Як проїхати?

Серія «Aquaris»

 Водонепронекний слуховий апаратAquaris ™—перший слуховий апарат від Siemens, якому не страшна волога. Він повною мірою допоможе насолодитися всіма звуками навколишнього Вас світу завдяки своєму міцному і водовідштовхувальним корпусу. Aquaris стійкий до впливу пилу і вологи. Це відмінне рішення проблеми для поганочуючих людей , які ведуть активний спосіб життя, а також для людей, які багато часу проводять у вологому і запиленому середовищі

  

simens aquaris

Водонепроникний слуховий апарат

Слуховий апарат Aquaris буде служити за будь яких умов, незалежно від того, де Ви будете перебувати - під зливою, в душі або може в басейні. А все це завдяки його герметичному корпусу і батарейного відсіку, які мають повний захист від попадання вологи всередину. За проведеним дослідженням організацією Protaction Raiting IP був зроблений висновок, що Aquaris є найкращим апаратом по водонепроникності на українському ринку. Він може провести більш ніж 30 хвилин під водою на глибині більше одного метра і буде абсолютно непошкодженим. Спеціально для апарату Aquaris була розроблена програма для чіткого сприйняття звуків під водою. Він стане відмінним «помічником» для Вас за будь-яких умовах. З Aquaris Ви зможете, наприклад , відвідати аквапарк, басейн або ж підводний світ і не переживати за поломку свого слухового апарату.

 

 

Слухові апарати Вынния

Aquaris - апарат, який захищений від поту і пилу

Слуховий апарат Aquaris має надійну і міцну поверхню, яка не пропускає піт, вологу і навіть найменші частинки пилу. Він є ідеальним вибором для людей, які ведуть активний спосіб життя. Один з найголовніших плюсів у тому, що апарат має захист від корозії, а  отже Вам не доведеться переживати про те, що його зовнішній вигляд зіпсується або ж відбудеться яка-небудь поломка. За апаратом дуже легко доглядати. Для нього не потрібні ніякі спеціальні засоби по очищенню. Достатньо всього лише протерти слуховий апарат вологою серветкою, а потім насухо.

 

Вологостыйкий слуховий апаратУдаромыцкий.
Більшість СА уразливі при трясінні і падінні з висоти. Але не Aquaris ™. Завдяки спеціальній конструкції і удароміцним матеріалам слуховий апарат Aquaris протиударний, а завдяки спеціальній м'якій(схожою на гуму) поверхні він приємний на дотик, і не піддається ушкодженням і подряпинам. Aquaris™ максимально захищений від механічних ушкоджень. А спеціально розроблене м'яке покриття корпусу дозволяє міцніше зафіксувати СА на вашому вусі. Ви оціните цю перевагу наприклад при грі у великий теніс або футбол. Додатково ви можете використати спеціальне кріплення SportCliрs.  Воно допоможе ще чіткіше зафіксувати ваш апарат на вусі, так що вам не доведеться хвилюватися про його втрату навіть в самих екстремальних ситуаціях..

 

слухові апарати

Ударостійкий слуховий апарат

 

Більшість слухових апаратів дуже уразливі при падінні на підлогу або при дуже сильній трясці, але тільки не Aquaris, так як він складається з міцного матеріалу. Апарат не береться під подряпин, механічних пошкоджень завдяки його м'якій поверхні, яка дуже приємна на дотик (схожа на гуму). Основна перевага Aquaris в тому, що він має спеціальне кріплення з м'якою поверхнею SportCliрs, завдяки якому слуховий апарат буде міцно зафіксований на вусі. Ви зможете це оцінити, наприклад , за грою в футбол чи у великий теніс. Більше Вам не доведеться переживати про те, що Ви можете його втратити навіть в самих екстремальних і небезпечних ситуаціях.

 

SIEMENSAQUARIS

Бездротовий зв'язок

 

Слуховий апарат Aquaris був розроблений з бездротовою системою зв'язку Siemens mini TEK і TEK connect. За допомогою натискання всього однієї єдиної кнопки Ви зможете підключитися до бездротових каналах зв'язку. Попрощайтеся з проводами! Mini TEK і TEK connect з використанням Bluetooth допоможе Вам підключитися без проводів до будь-яких пристроїв: телевізора, комп'ютера, плеєра, аудіо системі і навіть поговорити по телефону в різних галасливих умовах.

 

Фізичні вправи зі слуховим апаратом. Від спорту до важкої праці

 

Ударостійкий слуховий апарат Aquaris, який має ефективний захист від вологи, пилу і бруду, дозволить Вам відмінно насолодитися всіма навколишніми звуками світу.

 

Sport Clip.
Задопомогоюспеціальногофіксатора Sport Clip. апаратможебутинадійнозафіксованийнавушнійраковиніприекстранагрузках. При грі у футбол, баскетбол, навіть на марафонських дистанціях Ви завжди будете упевнені у вашому Siemens Aquaris.

 

Aquaris — ідеальне рішення для людей хто проводить багато часу у вологих і запорошених умовах. До таких людей відносяться: Робітники-будівельники, спортсмени, працівники фізичної праці. Завдяки спеціальному корпусу Aquaris максимально стійкий навіть до найсильніших потовиділень. Він повністю захищений від корозії. Ви можете повністю забути про проблеми ремонту і насолоджуватися життям в усіх її аспектах.