Серія «AM»
слухові апарати Вынниця  вул. Кропивницького, 1
тел.: +38(0432) 52−77−37

Як проїхати?

Серія «AM»

 

 Слухові апарати Вінниця


 Короткий опис, опції
Ергономічний дизайн корпусу апарату.
Цифровий підсилювач.
Різні типи ріжка.
Зручне і просте налаштування апарату
Відмінні вихідні характеристики при низькому спотворенні
Якісна система, яка знищує шуми мікрофона.
Цифровий регулятор гучності
Широкий приватний діапазон.
Зручна кнопка перемикання програм.
Наявність системи придушення зворотного зв'язку.
Використання батареї типу №13.

 

 слуховий апарат Вінниця

Слуховий апарат АМ111 є по істині унікальною розробкою. Він зручний, маленький, завушний, в ергономічному корпусі, що володіє високим рівнем потужності. Завдяки цифровій обробці звуку і оперативним регуляторам слуховий апарат дозволяє насолоджуватися якісним звучанням і зручністю використання.

Апарат відрізняється досить низькою вартістю, тому доступний абсолютно всім. Крім цього, через низький рівень споживання енергії, пристрій може працювати за допомогою повітряно-цинкової батареї №13 не менше трьох тижнів. Завдяки наявності тримерів, декільком інтеграційним системам, цифровим підсилювачам якісна настройка забезпечується в будь-яких умовах. Це особливо важливо для тих регіонів, де немає можливості використовувати спеціальне обладнання. Проте є така опція, за допомогою якої за наявності комп'ютера можна просимулювати налаштування апарату. На екрані монітора спеціаліст побачить необхідні положення тримерів з урахуванням введення аудіограми пацієнта.

Що стосується опцій ріжка, то слуховий апарат пропонується в декількох варіантах модифікації. Можна вибрати пристрій зі звичайним ріжком, на який надівається універсальний або індивідуальний вкладиш. Також можна купити ріжок для відкритого слухопротезування, що представляє собою мікротонку трубку, виготовлену з силікону підвищеної міцності. Такий ріжок одночасно виконує і свою пряму функцію, і є індивідуальним вкладишем. У цьому випадку Вам не потрібно чекати його виготовлення, адже він може бути відразу обраний при покупці апарату. Це відмінне рішення для тих пацієнтів, для яких дуже важливий косметичний ефект.

Siemens слухові апарати