Увага! «Підсилювач слуху»!
слухові апарати Вынниця  вул. Кропивницького, 1
тел.: +38(0432) 52−77−37

Як проїхати?
  • 9
  • 3
  • Слуховий апарат для полювання
  • Перший водонепроникний слуховий апарат у світі

Увага! «Підсилювач слуху»!

Підсилювач слуху

Останнім часом у засобах масової інформації все частіше можна побачити пропозицію «слухового підсилювача» або «підсилювача звуку», що не потребує навіть найменшого підбору, налаштування, а головне який володіє невідомими «технічними характеристиками» та невідомим походженням. Дуже важливо мати змогу відрізняти підробку від справжнього медичного виробу.

Ці, так звані «слухові підсилювачі», не отримали дозвіл на застосування в сучасній медичній практиці. На відміну від них, індивідуальні слухові апарати являють собою вироби медичного призначення, відповідні суворим гігієнічним і технічним нормам. Вони проходять обов'язкову реєстрацію в міністерстві охорони здоров'я України, де враховується не тільки множинні технічні характеристики з обробки та посиленню звуку, а й матеріали, з яких виготовляються апарати, адже вони знаходяться в близькому контакті з шкірою людини. Слуховий апарат може бути призначений, підібраний і налаштований тільки кваліфікованим лікарем в результаті повного обстеження слуху.

Будьте уважні до свого здоров'я! Набутий «слуховий підсилювач» по телефону і з доставкою додому може згубно вплинути на вже наявний поганий слух. Крім цього, використання таких «виробів» може призвести до порушення функцій вестибулярного апарату , появи дерматитів, алергічних реакцій, хронічних головних болів, загострення гіпертонічної хвороби і навіть до інсульту.

Не нанесіть своєму слуху непоправної шкоди! Запам'ятайте, тільки правильно вибраний і налаштований слуховий апарат, який має реєстраційне посвідчення Міністерства охорони здоров'я України, здатний поліпшити Ваш слух і захистити від різких звуків.

 

 

 

 

 

Всі статті