Елементи живлення
слухові апарати Вынниця  вул. Кропивницького, 1
тел.: +38(0432) 52−77−37

Як проїхати?
  • 9
  • 3
  • Слуховий апарат для полювання
  • Перший водонепроникний слуховий апарат у світі

Елементи живлення

Слухові апарати

 

  

На сьогоднішній день найбільш популярними батареями до слухових апаратів є повітряно-цинкові пристрої. Вони працюють завдяки своїй унікальній конструкції, яка всередині себе конденсує кисень, отриманий з навколишнього середовища. Це дозволяє створювати енергію , яка працює в чотири рази більше, на відміну від лужних або іонно-літієвих батарей.

 

Купуючи повітряно-цинкову батарею, Ви гарантуєте для свого слухового апарату чисте звучання, стабільну роботу всіх його систем і тривалий період експлуатації самих батарей. Основною перевагою цього типу батарей є те, що на відміну від лужних батарей , вони не течуть. Як тільки Ви знімите захисну плівку з пристрою, він почне працювати. Поступаючий кисень деактивується і в результаті такої хімічної реакції вийде з'єднання цинкооксид . Саме так звільняється енергія, яка і живить Ваш слуховий апарат. Оскільки ця реакція вимагає деякого часу, не варто використовувати батарею, одразу ж після того, як була знята наклейка. Вам необхідно витримати паузу в 3-5 хвилин.

 

 

Увага!!!

 

 

Для чого потрібна наклейка?

Через те, що повітряно-цинкова батарея використовує кисень, що надходить ззовні для генерації енергії, зняття захисної наклейки призведе до передчасної активації. Саме тому вкрай важливо для запасу батарей забезпечити надійне зберігання. 

Тип (номер) батареі Колір на клейці Апарат, у котрому використовується данний тип батареі Зовнішній вид батареі
№ 10 Жовтий Внутривушні (з позначкою CIC чи мікро CIC ) elementy batery 1
№ 312 Коричневий Внутривушні (з позначкою СТ ) elementy batery 2

№ 13

Оранжевий (червоний)   Завушні (апарати слабої и средньоъ потужносты, деякі потужні моделі) elementy batery 3

№ 675

Синій Завушні (супермощні моделі, а також усі аналогові, заушні апарати) elementy batery 4

 

Як довго працює повітряно-цинкова батарея?

Термін експлуатації пристрою залежить від декількох факторів. По-перше, тип використовуваної батареї, а по-друге, яке посилення розвивається Вашим слуховим апаратом. Чим більше батарея, тим вона потужніша. Батарея під номером 10 має термін експлуатації приблизно 7-10 днів, батарея під номером 312 – від 12 до 14 днів, батарея під номером 13 і номером 675 – від 12 до 20 днів. Зрозуміло, як тільки була знята захисна наклейка, батарея починає розряджатися . Це відбувається навіть тоді, коли пристрій не встановлено в слуховий апарат. Ось чому так важливо стежити за правильністю зберігання запасних повітряно-цинкових батарей.

Які бувають розміри?

Даний тип батарей залежно від компанії-виробника має 4 типи розміру. Основними розмірами є: номер 10, 312, 13, 675. Для того щоб використання батареї не приносило труднощів , вони маркуються спеціальними кольоровими наклейками.

 

Размеры элементов питания. Масштаб 1:1

 

ZA № 675 ZA № 13 ZA № 312 ZA №13

Слухові апарати

Слухові апарати

Слухові апарати Слухові апарати

 

Що робити з використаної батареєю?

Так як повітряно-цинкові батареї не несуть будь-якої екологічної небезпеки, вони не вимагають спеціальної утилізації. Вони можуть бути викинуті разом з усім сміттям. У разі виникнення будь-яких питань звертайтесь в той центр, де Ви їх придбали, або до того фахівця, який підбирав для Вас слуховий апарат.

____________________________________________________

Всі статті